Артрит та артроз: лікування та профілактика

Артрит та артроз - серйозні захворювання суглобів, які різко знижують якість життя людини. Зіткнувшись з ними, пацієнти страждають від регулярних болів та скутості рухів. По мірі розвитку патологічного процесу, їх суглоби деформуються та більше не можуть виконувати свої функції - настає інвалідність. Уникнути ускладнень можна тільки за допомогою ефективного лікування, вибір методів якого безпосередньо залежить від особливостей хвороби та тяжкості патологічного процесу.

Артрит та артроз: особливості захворювань

Згідно зі статистикою, перші ознаки артриту можуть з'явитися у віці 35 - 50 років. Що стосується артрозу, то йому схильні пацієнти всіх вікових категорій. При цьому велика частина людей списує появу хворобливості суглобів та дискомфорту рухів на звичайне перевтому, і не поспішає починати лікування. Результат - патологічний процес починає прогресувати та незабаром пацієнт зустрічається з повною картиною клінічних проявів хвороби.

  • Артрит - загальне поняття для захворювань, які супроводжуються запальним процесом тканин суглоба. Першопричини хвороби можуть бути різними. Наприклад, розвиток ревматоїдного артриту викликано порушеннями аутоімунного характеру, а у випадку з подагрою, мову слід вести про порушення, пов'язані з обміном речовин. Однак прояви хвороби однакові для всіх форм артриту - це болі, обмеження рухливості та зміна форми ураженого суглоба.
  • Артроз - захворювання дегенеративно-дистрофічного характеру, яке супроводжується пошкодженням хряща, запаленням суглоба та його наступною деформацією. Першопричини розвитку хвороби дві - раніше перенесена травма хряща або вроджена особливість будови суглоба, яка може вплинути на структуру хряща. Дані причини призводять до того, що хрящ стоншується, стає сухим, шорстким і не здатний повноцінно виконувати свої функції. З'являється біль в суглобах та спині (в разі, якщо вражений хребет), амплітуда рухів стає обмеженою та наростають ознаки деформації прилеглих тканин суглоба.

Важливо пам'ятати! Лікування артриту та артрозу має починатися негайно, як тільки перші ознаки хвороби дали про себе знати. Це допоможе знизити ризик розвитку ускладнень та уникнути інвалідності.

Лікування артриту та артрозу

Лікування захворювань суглобів має носити комплексний характер. Воно переслідує відразу кілька цілей:

  • усунення больових відчуттів;
  • локалізацію та зняття запалення;
  • поліпшення живлення уражених суглобів;
  • відновлення функцій суглобів;
  • запобігання розвитку ускладнень.

Для досягнення цих цілей лікування артрозу та артриту включає в себе прийом медикаментозних препаратів, регулярні вправи лікувальної фізкультури, фізіотерапію та сеанси масажу.

Важливим моментом на етапі лікування є дотримання дієти та профілактика ускладнень. Для цього рекомендується переглянути свій раціон на користь продуктів, що допомагають нормалізувати кальцієвий баланс організму. Це продукти з високим вмістом вітамінів D і А, кальцію та магнію. Що стосується останнього елемента - магнію - то забезпечити його безпосередню доставку до уражених хворобою суглобів допоможе Полтавський Бішофіт гель.

Бішофіт гель для суглобів

Бішофіт - біологічно активний мінерал, активна дія якого базується на дуже високому вмісті магнію. Дана властивість просто незамінна для успішної боротьби з артритом та артрозом. Регулярне використання гелю Бішофіт надає на уражені суглоби знеболювальну, протизапальну та загальнозміцнюючу дію.

Бішофіт гель для суглобів - це 100% натуральний засіб, який відмінно зарекомендував себе в лікуванні та профілактиці захворювань опорно-рухового апарату. Його рекомендують та використовують у своїй практиці провідні фізіотерапевти України та країн СНД. Надаючи на уражені суглоби комплексний вплив, гель допомагає вчасно локалізувати прогресування патологічного процесу, нормалізувати живлення суглобів, поліпшити їх функції та знизити ризик розвитку інвалідності.

Більш докладно про Бішофіт гель читайте тут.

 

 

Сподобалась стаття? Підпишіться на розсилку від Бішофіт Mg та отримуйте свіжу та корисну інформацію першими! Підписатись