Бішофітні ванни вдома: показання та користь «Ефект санаторію дому»

_posted_by   Администратор Главный
07.07.2017

Спробуйте уявити собі ідеальні ліки. Які допомагають всьому організму і практично не мають побічних ефектів. Лікують бережно та ефективно. І до того ж, дуже приємні та зручні у застосуванні. І це не розробки зарубіжних вчених, зовсім ні. Це вітчизняний, простий та дуже доступний засіб.

Не вірите? Можливо, ви просто не чули про бішофітні ванни. А між тим кращі санаторії та реабілітаційні центри країн СНД застосовують їх більше 20 років. А тепер вони доступні і у вас вдома.

Чим же пояснюється така популярність бішофітових ванн?

Серце такої процедури - мінерал бішофіт. Він у великій кількості містить природний магній, а також інші важливі мікроелементи, які і надають цілющий ефект. Магній необхідний для правильної роботи більшості органів і систем нашого організму. А особливо важливий він для серця, нервів та опорно-рухового апарату. Під час процедури корисні речовини проникають в організм через шкіру, тобто засвоюються максимально швидко і повноцінно. А теплота води підсилює їх дію.

Доказ тому - задоволені пацієнти, які вже випробували ефективність бішофітних ванн при лікуванні серйозних захворювань в санаторіях, а тепер шукають можливість продовжити ці процедури і вдома.

 

У чому відмінність від інших відомих нам ванн?

 

У бальнеотерапії використовуються різні цілющі ванни. Серед простих домашніх ванн найбільш популярні ванни з морською сіллю, яку зараз можна придбати практично в кожному магазині, з будь-якими барвниками та ароматизаторами. Основна відмінність ванн з бішофітом - принципово інший склад – вони магній-хлоридні, тоді як морська сіль складається переважно з хлориду натрію. Цим пояснюється більш виражена дія бішофіту на опорно-руховий апарат і серцево-судинну систему. 

У санаторіях також часто можна зустріти радонові, скипидарні і хвойні ванни. Бішофітні вигідно відрізняються від них простотою використання в домашніх умовах. Їх дуже легко приготувати самостійно, при цьому курс лікування буде настільки ж ефективним, як в санаторії. До того ж бішофітні ванни, на відміну від перерахованих вище, абсолютно безпечні і не викликають ефект загострення.

Лікувальні ванни з бішофітом: показання та користь

Від чого допомагають та коли рекомендують бішофітні ванни? Перелічимо основні показання:

 • Хвороби спини та суглобів: артрит, артроз, хвороба Бехтерева, радикуліт
 • Проблеми з центральною нервовою системою, стреси, безсоння
 • Серцево-судинні патології, підвищений тиск, вегетосудинна дистонія
 • Запальні гінекологічні хвороби
 • Варикоз
 • Хронічна втома, підвищені фізичні та емоційнінавантаження

 

Загальні протипоказання до ванн

 

Як бачите, це універсальний засіб відновлення організму. Проте, навіть у такої корисної процедури, як бішофітна ванна, є протипоказання. До них відносяться:

 • Індивідуальна непереносимість бішофіту, алергічна реакція на будь-якої його компонент.
 • Хронічні хвороби в період загострення.
 • Гострі запальні процеси в організмі, підвищена температура.
 • Рани та інші серйозні шкірні ушкодження.

 

Як приймати бішофітну ванну

 

Приймати ванни з бішофітом краще ввечері, перед сном. Найбільш корисною буде тепла ванна (35 - 36°) - так бішофіт буде краще засвоюватися. Для першого разу достатньо 7-10 хвилин. Потім тривалість процедури можна поступово довести до 20 хвилин. Зазвичай курс лікування становить 7-10 ванн, причому краще приймати їх через день.

Обполіскуватися після процедури не варто. Справа в тому, що після бішофітової ванни на шкірі залишається мінеральна плівка, яка продовжує діяти ще кілька годин.

Ванна з бішофітом подарує вам спокій та відчуття умиротворення. Уявіть, як розслабляються всі м'язи вашого тіла, немов, ви ніжитесь на м'яких шовкових перинах. Вам захочеться випробувати це почуття знову і знову - не відмовляйте собі в задоволенні! 

 

Кому будуть особливо корисні бішофітні ванни:

 • Дітям з народження: зміцнюють імунітет, знімають тонус м’язів, заспокоюють, налагоджують обмінні процеси, захищають шкіру від подразнень та опрілостей.
 • Особам з проблемами опорно-рухового апарату: ефективно знімають біль і запальні процеси в суглобах та спині. А магній в складі бішофіту допомагає правильно засвоюватися кальцію.
 • Тим, хто має захворювання серцево-судинної системи: завдяки високій концентрації магнію нормалізують тиск, оберігають від появи тромбів та розвитку атеросклерозу.
 • Тим, хто відчуває підвищені розумові та емоційні навантаження: природний магній допомагає нервовим клітинам розслабитись, нормалізує сон, повертає спокій та врівноваженість;
 • Спортсменам: покращують роботу м'язів, захищають їх від судом, спазмів та травм, підвищують витривалість, нормалізують серцевий ритм.

 

І найприємніше, що цілюща сила бішофітових ванн доступна не тільки в санаторії. Завдяки препаратам лінійки Бішофіт Mg++ у вас є відмінна можливість приймати їх просто вдома. Все, що для цього потрібно - підібрати відповідний препарат.

 

Дозвольте бішофітним ваннам змінити ваше життя, самопочуття і настрій на краще. Просто додайте їх в ваш режим дня та насолоджуйтеся чарівним ефектом!

 

Сподобалась стаття? Підпишіться на розсилку від Бішофіт Mg та отримуйте свіжу та корисну інформацію першими! Підписатись