Youtube

Бішофіт питний «Detoxmag / Детоксмаг» магнієвий - ТОП продажів!

 

 
при запорах, тяжкості в животі, застоях жовчі
 
при м'язових судомах
 
при проблемах серцево-судинної системи
 
лікувальний курс - 2 флакона (25-30 днів)

 

Об'єм: 100 мл 

63 грн
114
+

Концентрат для приготування магнієво-мінеральної води

Не знаєте, як позбутися від проблем з травленням? Вас часто турбує метеоризм та запори, без видимої причини болить шлунок? Усунути подібні стани можна за допомогою магнієвих добавок.

Доведено, що магній відіграє дуже важливу роль в роботі травної системи. Завдяки м'якій жовчогінній, послаблюючій та загальнозміцнюючій дії магній очищає шлунково-кишковий тракт та налагоджує його роботу. У природі мікроелемент зустрічається в різних формах. Але простіше і швидше за все він засвоюється у вигляді хлориду. Саме в такій формі магній міститься в бішофіті та препаратах на його основі.

Мінеральна добавка «DETOXMAG» - це концентрований розчин бішофіту, розроблений спеціально для внутрішнього прийому. Він оптимально підходить для очищення організму та поліпшення роботи травної системи.

Таблетки від різних захворювань «з'їдають» значну частину бюджету, але бажаний результат досягається далеко не завжди. Дія «DETOXMAG» принципово інша - препарат усуває не симптоми, а причину проблем, змушуючи організм активізувати власні внутрішні ресурси.

Задумайтесь: в країнах Європи вік 70-80 років не вважається перешкодою для здорової активності, так і середня тривалість життя набагато вища. Одна з основних причин - регулярне вживання збалансованих мінеральних комплексів, які омолоджують організм. Саме таких, як «DETOXMAG».

 «Детоксмаг» ефективний при:

  • ПРОБЛЕМАХ З ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ. Препарат «погасить» хронічні негативні процеси, які відбуваються в кишечнику або шлунку. Ця проблема набагато глобальніша, ніж просте порушення перистальтики! При збої в роботі шлунково-кишкового тракту в кров перестають надходити корисні речовини, які здорова людина має отримувати з їжею. В результаті навіть саме повноцінне харчування не йде на користь організму, а прийняті лікарські препарати перестають бути ефективними. Особливо добре допомагає «Детоксмаг» при запорах, тяжкості в животі, застоях жовчі. Тому в санаторіях, які лікують хвороби травної системи, пацієнтам пропонують мінеральну воду на основі саме Detoxmag.
  • ЧАСТИХ СУДОМАХ. Всього через 15 хв після прийому розчину ви помітите, як хворобливі судоми проходять. І для цього не доведеться вживати ліки з їх шкідливим впливом на шлунково-кишковий тракт. А вже через тиждень регулярного застосування вас перестануть турбувати нічні судоми.
  • ВЕГЕТО-СУДИННІЙ ДИСТОНІЇ. Розчин полегшує життя при метеозалежності та усуває скачки тиску. З «Детоксмагом» ви знову будете відчувати себе бадьорим вранці.
  • КАРДІО-ПРОБЛЕМАХ. Не випадково саме в перші години після інфаркту в організм внутрішньовенно вводять магній. Це пов'язано з тим, що він максимально швидко та ефективно розслаблює серцевий м'яз. Регулярний прийом «Детоксмага» захищає серце, і одного разу може врятувати життя. 

Бішофіт питний Detoxmag:

  • 100% НАТУРАЛЬНИЙ. До складу входить тільки концентрований розчин бішофіту. У ньому немає ніяких синтетичних компонентів та шкідливої ​​хімії.
  • Не викликає звикання, лікує М'ЯКО ТА ДБАЙЛИВО, без ефекту загострення та побічних ефектів.
  • ДОПОМАГАЄ ВСЬОМУ ОРГАНІЗМУ. Препарат благотворно впливає не тільки на травлення, але й на серце та судини. «Детоксмаг» - одне рішення для безлічі проблем!

 

Проводити процедури дуже зручно вдома, абсолютно самостійно. Все, що потрібно - придбати добавку дієтичну магнієво-мінеральну «Detoxmag» та розвести її, точно дотримуючись інструкції. Дуже скоро ви переконаєтеся: чарівний еліксир молодості - зовсім не вигадка, а реальна дійсність!
 

Цілющий ефект бішофіту відчувається швидше і краще за все, якщо використовувати препарати на його основі комплексно. Тому додайте до ванн або розтирань регулярний прийом магнієвої добавки «Detoxmag».
 
Скористайтеся цим простим та доступним способом поліпшити самопочуття і налагодити роботу організму!

 

Залишилися питання?

 

Інструкція по застосуванню питного бішофіту Детоксмаг:


Концентрація: на один прийом розвести 2-5 мл «Detoxmag» в 200 мл звичайної питної води.
Температура води: в залежності від захворювання *, від 18 до 350С.
Рекомендації: Розчин слід пити по 200 мл, 3 рази на день за 30 хвилин до вживання їжі, повільно, невеликими ковтками. Починати прийом необхідно з 1-2 мл на 200 мл води і поступово, протягом 3-5 днів, довести до 3-5 мл. Критерієм оцінки саме Вашої концентрації є реакція кишечника. Випорожнення кишківника повинно бути щоденним, 1 раз або максимум 2 рази на день. При виникненні вираженої послаблюючої дії концентрацію необхідно зменшити, підібравши свою комфортну концентрацію.
Курс: 25-30 днів (2 флакона). Закінчуючи курс питного бішофіту в санаторії або вдома, поступово зменшуйте концентрацію бішофіту, і ваш кишечник продовжить працювати самостійно. Такі курси бажано проходити 3-4 рази в рік.
Перед застосуванням рекомендується проконсультуватись з лікарем.

 

! Для вгамування спраги, стимулювання травлення, як основа для приготування їжі, як профілактичний засіб допускається прийом розчину щодня, по типу мінеральної природної столової води, в концентрації 0,5 мл на 200 мл води. Така вода є олігомінеральною, тобто її можна вживати без будь-яких обмежень.

 

Протипоказання:
Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у фазі загострення; синдроми оперованого шлунка; гострий холецистит різної етіології; холангіти; загострення запального процесу в підшлунковій залозі; хронічні ентерити та коліти в стадії загострення важкої форми; хвороба Крона; неспецифічний виразковий коліт; гострі та хронічні вірусні гепатити в стадії вираженої активності; злоякісні новоутворення органів травлення. Підвищена чутливість до компонентів продукту.

 

Обмеження та застереження щодо застосування:
Жінкам в період вагітності та лактації перед вживанням необхідно обов'язково проконсультуватись зі своїм лікуючим лікарем.
Приймати тільки в розведеному вигляді.
Не перевищувати добову дозу, має послаблюючі властивості.

 

Умови зберігання: Зберігати в захищених від світла умовах при температурі від 10 до 25°C, відносній вологості повітря 80% ± 5%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Термін придатності: 3 роки. Рекомендовано використовувати протягом 6 місяців після відкриття флакону.

 

Виробник: Екобіз, м. Полтава

* Температурний режим прийому Детоксмаг/Detoxmag

Склад: водний концентрат природного мінералу бішофіт Полтавського родовища 38% (±3%).
Не містить ГМО.

Основные активные компоненты:

*РУСП – рекомендуемый уровень суточного потребления.
**Не превышает верхний допустимый уровень потребления.

 

Купила в аптеке 911 на Дарнице. Еще и промо-код использовала. Получила отличную консультацию у девушки консультанта этого сайта. Теперь жду решения своей маленькой и неуютной проблемы. Обязательно потом напишу отзыв по результату.

Гарний препарат. Купила в аптеці по рекомендації.
Приємна солонувата водичка. З делікатною проблемою справляється. Вперше спробувала в санаторії.

С мужем страдаем лишним весом - любим кушать. Соответственно, тяжесть в желудке и остальные сопутствующие неприятности. Подруга порекомендовала пропить Детоксмаг производства Экобиз. Узнала у нее цену и состав и решила попробовать. Что сказать?! я безумно благодарна подруге т вашему Экобизу - мы с мужем заказываем постоянно. Я теперь летаю, легкость в организме. и немного ушел вес. Я счастлива!
Гарний засіб, нормалізує травлення. Стул щодня.
Странно читать такие хорошие отзывы:( После курса приема антибиотиков начались запоры,решила попробовать Бишофит.Вкус ужасный,до тошноты!Запоры никуда не ушли.Единственный +,чувство насыщения организма, меньше ем.
Начинала принимать в санатории Торная Тиса. Хороший легкий желчегонный эффект. Рекомендовали продолжить дома, купила.
Поделюсь опытом приема питьевого бишофита. Начал я принимать его по настоянию жены. Она была в санатории и ей там его назначили и давали пить. Так вот, водичка после разведения кажется не вкусной. Но это поначалу. Привыкаешь. А результат не заставил себя долго ждать. Стул стал регулярным и не пучит живот. За три недели приема сбросил лишние 3 кг. Не совсем уверен что от этого, но больше ничего не принимал и не менял образ жизни и питание. Вывод: у кого есть такие вот проблемы как у меня - советую.

Отличный препарат после затяжных праздников. Ушла тяжесть в растянутом желудке , да, и вообще стала себя чувствовать легче.

Назначил врач. Солено-горький вкус, если 2 мл на стакан воды. Я развожу 1 мл - более приятно пить.
1 2 3
Залишити відгук

Відео по темі