Седативний ефект препаратів Бішофіт Mg++

Напруженість, дратівливість, нервозність? Проблеми на роботі та домашні негаразди не дають вам розслабитись? Ви стали гірше спати і все частіше зриваєтесь через дрібниці на своїх близьких? У наявності основні ознаки стресу. Але не поспішайте бігти в аптеку за антидепресантами.

 

Причиною такої реакції на зовнішній світ може бути банальний брак магнію.

 

Саме магній відіграє ключову роль в процесах розслаблення та зняття підвищеного тонусу. Цей мікроелемент виступає в якості природного антистресового фактора, заспокоює та налагоджує сон. На думку лікарів, регулярно насичуючи організм магнієм, в більшості випадків можна позбутися від безсоння та втоми, дратівливості та тривожності, не вдаючись до дорогих та сумнівних антидепресантів. І ось з чим це пов'язано.

 

Як діє магній на нервову систему:

  • розслабляє нервові клітини
  • покращує передачу нервових імпульсів
  • робить вас менш сприйнятливим до зовнішніх подразників

 

Цікаво, що чим більше ви нервуєте, тим більш вираженою стає нестача мікроелемента, тим гостріше стають симптоми дефіциту. Вибратися з цього кола можна лише за допомогою прийому магнієвих препаратів.

У природі магній зустрічається в різних формах. Найкраще засовюється - хлорид магнію. Саме в такій формі він міститься в бішофіті - основному компоненті лінійки Бішофіт Mg. Додатково в них входять натуральні рослинні екстракти, які забезпечують м'яку седативну дію та посилюють розслабляючий ефект магнію.

Виражений седативний ефект надають:

  • бішофітні ванни (Кристалічний концентрат, Фіто-концентрати)
  • хвойні ванни (Хвойний екстракт)
  • внутрішнє застосування седативної магнієво-мінеральної добавки (Sedamag)

 

Варто мати на увазі, що найкращий ефект надає комплексний підхід - насичення магнієм різними способами. Ефект орального застосування буде набагато помітнішим та проявиться швидше, якщо доповнити курс лікування ароматними мінеральними ваннами. Напевно, ви не раз помічали, як розслабляє та заспокоює тепла вода. А бішофітні ванни ще й насичують організм магнієм - прямо через шкіру.

 

Якщо вам потрібен відчутний результат, рекомендуємо скористатися готовою програмою:

БАЗОВА АНТИ-СТРЕС ПРОГРАМА (1 МІСЯЦЬ)

Разом дешевше!
При замовленні повної програми діє знижка 9%, тобто ви економите 30 грн!
 

 

Засоби Бішофіт Mg для нервової системи: