Засоби для суглобів та спини від Бішофіт Mg++

Не завжди є можливість поставити точний діагноз при болях в спині чи суглобах. Але в будь-якому випадку і за будь-яких проблем опорно-рухового апарату потрібні поживні речовини і мікроелементи, що покращують мікроциркуляцію та знімають запальний процес.

Засоби для суглобів та спини від «Бішофіт Mg++» характеризуються високим вмістом природного магнію, який відповідає за розслаблення м'язів і правильне засвоєння кальцію. Регулярно насичуючи ним організм, можна не тільки запобігти болю в спині та суглобах, а й в багатьох випадках повністю позбутися від них.

Тому бішофітотерапія обов'язково повинна входити в схему лікування при будь-яких захворюваннях опорно-рухового апарату.

Переваги препаратів Бішофіт Mg++

  • Натуральний склад та висока концентрація мікроелементів.
  • Безпека та доведена ефективність - бішофіт успішно застосовується в бальнео- та фізіотерапії більше 20 років.
  • Доступна ціна.
  • Можливість домашнього використання.

Зверніть увагу! На початковій стадії захворювань суглобів та спини мазі з бішофітом - дают реальну можливість запобігти розвитку хвороби.

Природа мудра і підказує нам вірні засоби для збереження здоров'я.

Бішофіт Mg ++ - це необхідна допомога при захворюваннях суглобів і спини!

Суглоби болять періодично або постійно в 40 % дорослого населення. Біль у суглобах свідчить про або наслідки травм, або про самі різні захворювання.

Найпоширеніші, в наслідок яких і з'являється біль у суглобах, це артрит і артроз. Артроз (дегенеративно-дистрофічні ураження хрящової тканини поверхонь суглоба) зустрічається в більш старшому віці і розвивається поступово. Артрит же (запалення суглоба) розвивається гостро, зустрічається частіше в молодому і середньому віці. Рідше зустрічаються ревматизм і подагра.

При захворюваннях опорно-рухового апарату і травмах застосовують комплекс заходів, які включають лікування протизапальними препаратами, фізіотерапію і лікувальну фізкультуру. Призначають класичні та сучасні фармпрепарати (терафлекс, мелоксикам, мовилося, мелбек, ібупрофен, диклофенак, вольтарен, піроксикам, індометацин ...), що знімають запалення і біль у суглобах.

Переважна більшість цих медикаментів з великою кількістю побічних ефектів. У зв'язку з цим для лікування захворювань опорно-рухового апарату широко використовуються нелікарські методи, серед яких помітна роль належить фізіотерапії природними засобами. Один з них - Бішофіт Полтавський - науково вивчений, клінічно перевірений та широко застосовуваний в реабілітації.

Після процедур з бішофітом істотно зменшується або зникає біль і набряклість у суглобах, зменшується ранкова скутість в хребті та суглобах кінцівок, зростає обсяг рухів, прискорюються процеси відновлення після переломів, активізуються обмінні процеси, значно збільшується період ремісії артритів і артрозу.