Мазі для ніг від варикозу, шпор та натоптишів від Бішофіт Mg++

Проблеми з венами та стопами сьогодні дуже актуальні. У продажу є безліч мазей, кремів, гелів та інших засобів для п'яток та вен. Більшість з них мають тільки легкий косметичний ефект, деякі - більш серйозний, здатний впоратись з такими проблемами, як шпори п'ят, мозолі, натоптиші, венозні сіточки, тяжкість та набряклість ніг. При виборі мазі від варикозу або натоптишів, варто звертати увагу на склад засоби і дію, яку мають інгредієнти, що входять до нього.

Засоби для п'яток та вен серії Бішофіт Mg++, не просто маскують симптоми. Вони вирішують проблему зсередини, послідовно покращуючи здоров'я та красу ніг.

Чим пояснюється їх дія?

  • До їх складу входить мінерал бішофіт, дія якого пояснюється високим вмістом магнію. Саме магній відіграє ключову роль у зміцненні судин та вен, зняття набряклості, а також сприяє швидкому розсмоктуванню мозолів і натоптишів.
  • Додаткові спеціальні природні компоненти в складі, які давно добре себе зарекомендували в лікуванні проблем зі стопами та венами.

До того ж, мазі для ніг Бішофіт Mg++ абсолютно натуральні, безпечні та не викликають звикання.

На відміну від популярних косметичних кремів мазі для ніг Бішофіт Mg++ проникають глибше в тканини і надають виражений лікувальний ефект:

  • знімають втому та набряклість з ніг
  • тонізують та відновлюють мінеральний обмін в тканинах
  • мають виражену розсмоктуючу дію
  • роблять стінки судин міцними, а вени - більш еластичними

Вибирайте свій засіб в лінійці Бішофіт Mg++ - подаруйте вашим ногам красу та здоров'я!