БАДи для шлунка, імунітету, седативні від Бішофіт Mg++

Мінерально-магнієві добавки - ефективна допомога вашому організму

Роль магнію для нашого здоров'я важко переоцінити. Цей мікроелемент благотворно впливає на стан всього організму і, перш за все:

  • Нервову систему - ефективно розслаблює і покращує сон, допомагає справлятися зі стресом, дратівливістю та тривогою.
  • Серцево-судинну систему - регулює артеріальний тиск, покращує роботу серця, перешкоджає розвитку атеросклерозу та тромбів;
  • Травну систему - має жовчогінну, спазмолітичну та м'яку послаблюючу дію.
  • Імунну систему - підвищує опірність організму інфекціям, покращує обмін речовин та сприяє очищенню організму від токсинів.

На цих ефектах магнію і побудована дія мінерально-магнієвих добавок від Бішофіт Mg++. Основний компонент препаратів - бішофіт. Він характеризується високим вмістом магнію в формі, яка легко засвоюється організмом. У процесі досліджень вчені з'ясували, що для усунення вищевказаних проблем швидше за все дає саме внутрішній прийом магнієвих добавок. А максимального ефекту можна домогтися шляхом комплексного використання препаратів. Наприклад, поєднуйте бішофітні ванни із заспокійливою добавкою «Седамаг» і ви будете спати як дитина!

У лінійці Бішофіт Mg++ представлені БАДи:

  • для шлунка, серця та вен - в його склад входять екстракти ромашки, череди, календули та інших трав, які знімають запальні процеси і покращують травлення.
  • для імунітету - екстракти ехінацеї та шипшини підвищують стійкість організму до інфекцій і нормалізують імунітет.
  • седативного дії - розслабляючий ефект магнію поєднується із заспокійливою дією екстрактів пустирника, м'яти та валеріани.

Всі препарати для внутрішнього застосування проходять ретельне очищення для максимальної надійності і безпеки. Вони повністю натуральні і не викликають звикання. Компанія «Екобіз» - єдиний на сьогодні виробник продукції на основі бішофіту, який пройшов міжнародну сертифікацію GMP. І це про багато що говорить.

Обирайте свій засіб в лінійці Бішофіт Mg++ - беріть краще від природи!