Догляд за порожниною рота: ополіскувач для порожнини рота, зубна паста Бішофіт

Бажаєе, щоб ваші зуби завжди були міцними та здоровими? Ви легко зможете цього домогтися. Адже більшість проблем із зубами та порожниною рота цілком можна запобігти. Все, що для цього потрібно - правильно доглядати за зубами та ротовою порожниною.

Зверніть увагу, що повноцінний догляд за порожниною рота включає в себе не тільки чистку зубів, а й полоскання спеціальними засобами. Чому це так важливо? Справа в тому, що ополіскувачі проникають навіть до тих ділянок зуба, які абсолютно недоступні для щітки. Крім того, вони мають антисептичну дію та усувають неприємний запах з рота.

 

Оптимально, якщо пасти та ополіскувачі містять корисні мікроелементи та мають протизапальний ефект. Саме такі засоби представлені в лінійці Бішофіт Mg. Це зубна паста з бішофітом Denticmag та ополіскувач для роту Oralmag.

 

Чим же так корисний для ротової порожнини бішофіт? Справа в тому, що він у великій кількості містить природний магній, необхідний нашим зубам. Доведено, що цей мікроелемент допомагає краще засвоюватися кальцію, який і відповідає за стан зубної емалі. Як підтверджують дослідження, у людей, які регулярно приймають препарати магнію, зуби та пародонт міцніші та менш схильні до руйнування.

 

Крім того, бішофіт має потужну протизапальну, знеболюючу та розсмоктуючу ефекти. Тому він незамінний при підвищеній чутливості зубів, а також при проблемах з яснами, ротовою порожниною та горлом.

 

Пам'ятайте, що найкращий результат дає комплексне використання. Тому спочатку чистіть зуби новою пастою з бішофітом Denticmag, а потім використовуйте ополіскувач для порожнини рота Oralmag. Він закріпить ефект та зробить його більш відчутним.

 

Обирайте засоби з бішофітом, щоб зробити зуби та ясна по-справжньому міцними. Переконайтеся в їх ефективності вже через два тижні, і вам більше не захочеться витрачатися на дорогі пасти та ополіскувачі!