Перша допомога при ударі чи травмі - Бішофіт Mg

Ви знали, що розтягнення зв'язок та удари становлять близько 85% всих побутових травм? Досить багато, чи не так? Необережний рух на тренуванні, невдале падіння або просто прогулянка по свіжому снігу може відгукнутися різким болем в м'язах або зв'язках та зіпсувати всі ваші плани. Тому подбайте про те, щоб у вашій аптечці була хороша охолоджуюча мазь.

 

Для чого необхідне охолодження після травми

 

Забій м'яких тканин зазвичай супроводжується болем та крововиливом в підшкірний шар. Вони, в свою чергу, призводить до утворення синців. Щоб зменшити вираженість симптомів та прискорити відновлення, і потрібен холод. Звичайно, для цих цілей підійде і звичайний пакет з кригою. Але погодьтеся, що набагато зручніше використовувати спеціальну мазь з охолоджуючою дією. Особливо, якщо травма трапилася на вулиці або під час занять спортом.

Обирайте перевірений препарат із зрозумілим складом та вираженою протинабряковою та відновлювальною діями. Саме таким засобом є «Бішофіт Форте Холодний». Його дія пояснюється не тільки охолоджуючим ефектом ментолу, але і магнієм, які входять до складу бішофіту.

 

Чим же бішофіт допомагає при травмах:

 

  • Ефективно знімає біль та запалення
  • Розслаблює пошкоджений м'яз
  • Знімає набряклість
  • Перешкоджає появі синців та гематом, а також прискорює їх загоєння

 

Завдяки вираженому та швидкому ефекту «Бішофіт Форте Холодний» відмінно підійде в якості першої допомоги при ударі або травмі. Це незамінний елемент домашньої аптечки, який не раз стане в нагоді вашій родині.

Відгуки клієнтів