Зволоження шкіри тіла: засоби Spani Home

Шкіра тіла потребує такого ж дбайливого догляду, як обличчя та руки. І справа не тільки в красі. Правильний регулярний догляд допомагає шкірі повноцінно виконувати її функції: виводити токсини, підтримувати нормальну температуру, захищати організм від несприятливих зовнішніх впливів.

Основні етапи косметичного догляду - очищення та зволоження шкіри тіла. З першим завданням можна впоратися за допомогою правильно підібраного скрабу.

Скрабування тіла - процедура, спрямована на відлущування відмерлих частинок епідермісу. Воно не тільки дає глибоке очищення шкіри тіла, а також і:

  • Покращує кровообіг, насичує шкіру киснем та корисними речовинами
  • Розкриває пори
  • Вирівнює рельєф шкіри, робить її гладкою, ніжною та еластичною

Щоб шкіра встигала відновлюватися, користуватися скрабами потрібно не частіше 1 - 2 разів на тиждень.

Зволоження шкіри тіла
Шкіра тіла більше схильна до сухості та лущення. Щоб уникнути цього, потрібно дотримуватися правильного питного режиму (випивати не менше 1,5 л води в день) та зволожувати шкіру якісними косметичними продуктами. Найкраще для цього підходять натуральні засоби з мінералами, вітамінами та рослинними оліями.

У лінійці Spani Home представлені натуральні та ефективні засоби для догляду за тілом. Вони базуються на мінералах та натуральних рослинних екстрактах, тому ефективно очищають та зволожують шкіру, роблячи її м'якою, еластичною і шовковистою.

Spani Home - ефективний догляд за тілом у вас вдома.