Антицелюлітні засоби Spani Home

Целюліт в тій чи іншій мірі вражає більшість жінок, незалежно від їх віку, ваги та комплекції. І ця проблема має не тільки візуальний характер. Целюліт свідчить про порушення метаболізму, утруднений відтік лімфи та локальне розростання жирової тканини. Тому і боротись з ним потрібно комплексно. Найбільш ефективні та доступні методи - масаж, фізичні вправи, а також спеціальні антицелюлітні гелі та креми, які підсилюють та доповнюють ефект.

При виборі антицелюлітних засобів потрібно звертати увагу на компоненти, що входять до їх складу. Добре, якщо він включає в себе:

 

  • зелений чай
  • кофеїн
  • витяжку з морських водоростей
  • витяжки та ефірні масла цитрусових
  • мінерали

 

Для посилення ефекту до складу додатково можуть входити розігріваючі або охолоджуючі компоненти. Важлива і форма засобу. Наприклад, гелі добре проникають та не потребують активного втирання. Під час використання крему, навпаки, шкіру потрібно інтенсивно масажувати. Це, в свою чергу, стимулює кровообіг, а значить, посилює ефект засобу.

 

Антицелюлітні гелі та масла Spani Sport базуються на природному магнії та натуральних рослинних компонентах. Завдяки цьому вони ефективно тонізують шкіру, розщеплюють жири та покращують лімфодренаж.

 

Гелі та креми Spani Sport відмінно підходять для самостійної корекції фігури або як доповнення до фізичних вправ та дієт.

 

Тепер позбутися целюліту стало простіше. Під час занять спортом або масажу проблемних зон використовуйте ефективні антицелюлітні засоби. Купити їх швидко та вигідно ви можете в нашому інтернет-магазині.

 

Лінійка Spani Sport для корекції фігури допоможе вам впоратись
з апельсиновою кіркою та привести стегна в ідеальний стан.