Гелі від варикозу та креми для п'ят Spani Home&Sport

У продажу є безліч гелів, кремів та мазей для догляду за венами та стопами. При виборі потрібно орієнтуватися, перш за все, на склад засобу та дію активних компонентів, що входять в нього.

Найкращий ефект для вен дають гелі від варикозу на ногах, до складу яких входять мінерали, екстракти водоростей та кінського каштану. Ці компоненти добре тонізують, знімають набряклість та зміцнюють стінки вен та судин. Завдяки цьому вони давно зарекомендували себе в боротьбі з варикозом.

Крем для п'ят повинен добре зволожувати, пом'якшувати та загоювати шкіру. Хороший ефект надають засоби, до складу яких входить гліцерин та натуральні рослинні масла. Вони не тільки роблять шкіру м'якою, а й загоюють мікротріщини.

В асортименті косметики Spani Home & Sport представлені ефективні засоби для догляду за ногами. Їх відмінна риса - висока концентрація магнію, який добре знімає запалення, втому та напругу в ногах. До складу гелю від варикозу входять екстракт ламінарії, кінського каштану та природні охолоджуючі добавки, які додатково тонізують і створюють відчуття прохолоди.