Як позбутися целюліту в спортзалі і вдома? Що покращить ефект?

Целюліт & Стрес

Основними необхідними речовинами, що допомагають пережити стреси з мінімальними втратами, є мінерали: макро- та мікроелементи. Одним з найважливіших є магній - при його дефіциті підвищується чутливість мозкового центру стресу, що може проявлятися дратівливістю та навіть зривами через дрібниці. Якщо ж стресових ситуацій занадто багато, організм втрачає магній в підвищених кількостях. Виходить замкнуте коло: чим більше стресів, тим менше магнію, чим менше магнію, тим більше стресів. Якщо його не розімкнути порушується робота мозкових центрів, що регулюють апетит, і ми починаємо «заїдати» неприємності. Одягаємо улюблені речі та сердимося на відсутність сили волі та «слабкість». «Більше ніколи ...», «завтра ні-ні ...», а завтра той же сценарій і черговий стрес.

Корекція фігури: які засоби прискорюють досягнення бажаного ефекту?

Сучасні салони краси пропонують безліч варіантів для вирішення проблем корекції фігури. Адже ніхто вже не сумнівається, що найефективніший спосіб корекції фігури - це поєднання правильного харчування та фізичних навантажень.

Кожен за своїм темпераментом обирає для себе оптимальні навантаження або в тренажерному залі, або самостійні заняття вдома. Але в тому і в іншому випадку спеціальні препарати для фітнесу та спорту допомагають вирішити поставлені завдання. Такою лінією є Spani Sport. Природний магній та активні компоненти рецептури добре сприймаються шкірою, легко наносяться та швидко проникають. Магнієвий препарат для схуднення CellControl - універсальний антицелюлітний гель призначений для корекції фігури в домашніх умовах. При його нанесенні відбувається активне розщеплення жирової клітковини, поліпшується кровопостачання ураженої целюлітом ділянки.

Часто буває так, що людина в тренажерному залі виконує навантаження для певної групи м'язів, не задіюючи інші. Препарат Thermal Gel допомагає в корекції фігури комплексно, забезпечує інтенсивне розщеплення жиру, який лімфотоком виводиться з організму, йде глибинний прогрів незадіяних зон. При заняттях фітнесом потрібно 30 хв для того, щоб розігріти м'язи, щоб вони почали споживати жирні кислоти. З препаратом Thermal Gel розігрів відбувається в рази швидше. Моделювання фігури з препаратом природного магнію Lifting Gel одночасно супроводжується відчутним та видимим підвищенням еластичності шкіри.

І вже немає необхідності застосовувати та шукати щось додаткове. Програма корекції фігури складається з 2 кроків: масажу з дренирующим маслом подвійної дії Duo Massage Oil, потім за бажанням - обгортання на 20-30 хвилин в термо-ковдрі або будь-якій теплій ковдрі, і в кінці - нанесення підтягуючий ліфтинг-гель aCell FitActive Lifting Gel.

І головне пам'ятати: Ваш успіх - в постійності зусиль!

Відгуки клієнтів