Як зміцнити кістки та суглоби?

Ми з Вами з дитячого віку чуємо про користь кальцію, особливо для зміцнення кісток та суглобів. До якогось часу так всі і думали, та намагалися його приймати. Але! Європейські вчені з'ясували, що головним регулятором засвоєння кальцію є магній!

Виявляється, при нестачі магнію кальцій вимивається з суглобів та кісток. І скільки кальцію людина не приймає, він виводиться, відкладаючись «піском» в жовчному міхурі та нирках. При дефіциті магнію можливий і розвиток остеопорозу. Організм забирає кальцій з кісток. Кістка стає тоншую без будь-яких симптомів. З'являються сутулість постави та деформація хребта, патологічна крихкість кісток. Людина може і не підозрювати про наявність у неї остеопорозу, поки не зламає ногу або руку. Ви бачили людей похилого віку з викривленими дугою ногами - це остеопороз! Більшою мірою від нестачі такого важливого мінералу страждають люди вже у віці від 35-40 років, особливо жінки.

І в молодому віці, і навіть в дитячому, при дефіциті магнію розвиваються патологічні стани. Але особливо важлива роль магнію в організмі вагітної жінки, як для самої матері, так і для правильного розвитку плоду. Часто саме брак магнію є причиною підвищеного тонусу матки і може викликати викидень. Симптоматичні прояви дефіциту магнію - це поширені депресії вагітних, дратівливість, судоми, астенія. Цікавим є той факт, що можливою причиною рахіту у дітей перших років життя буває брак магнію, і тому не піддається лікуванню вітаміном D. Підвищена збудливість нервової системи у дітей також може спостерігатися через дефіцит в організмі магнію.

Як же визначити чи вистачає нам магнію?

Навіть якщо нічого не болить і ми не скаржимося на здоров'я, можливо, є симптоми, які попереджають про небезпеку. Прислухайтеся до себе: спробуйте нахилити голову вправо-вліво (спробуйте!), зігніть та розігніть ступні ніг або гарненько потягніться - відчули хруст, з'явився біль? А якщо ще з'являється ранкова скутість в суглобах, судоми в литкових м'язах, стомлюваність - організм дає сигнали про дефіцит магнію. Якщо у вас є парестезії ( «бігання мурашок») рук та ніг, хрускіт суглобів, «пісок» в жовчному міхурі та нирках, «летючі» болі в суглобах та м'язах, швидше за все, це ознаки нестачі магнію.

Багато проблем серця та нервової системи пов'язані з дефіцитом магнію. Можливі стрибки тиску, аритмії, запаморочення, головний біль, забудькуватість, депресії, пригнічений настрій, хронічна втома, поганий сон. Збільшується ймовірність виникнення цукрового діабету та навіть онкопатології.

Яким чином наситити організм магнієм? Де його взяти?

Правильно харчуватися, з достатнім вмістом вітамінів, мінералів та мікроелементів не у кожного з нас виходить. Звідки ж взяти нашому організму магній? Якщо є можливість, поїхати на популярний Європейський курорт «Маріанські лазні», де деякі мінеральні води з великим вмістом магнію допомагають в зовнішньому застосуванні при проблемах опорно-рухового апарату. Або набагато простіше. Відвідайте наші санаторії (практично в кожному санаторії відпускаються процедури з Полтавським Бішофітом Mg). А способи насичення організму магнієм в домашніх умовах досить прості. Можна приймати всередину солі магнію, по типу мінеральної води на основі спеціального питного бішофіту Полтавського родовища.

 

А можна поповнювати магній через шкіру. Це масаж, аплікації, обгортання, місцеві та загальні ванни з бішофітом. («Еліт» і «Профі» - для розтирань, компресів та місцевих ванночок, «Гель» - для домашніх розтирань, самомасажу та фіз.процедур, «Кристалічний концентрат» для загальних ванн та місцевих ванночок). Ці методи вважаються максимально ефективними, особливо при реабілітації захворювань та травм спини та суглобів. Адже при всіх захворюваннях суглобів та хребта насичення проблемних зон бішофітом - просто необхідність.

 

Докладніше про методики застосування бішофіту читайте тут.

Ефективний бішофіт

У бішофіті полтавського родовища 10% іонів магнію. Іонізований магній швидко проникає через шкіру, досягаючи м'язів, суглобів та зв'язок. А потрапляючи в кров, поповнює нестачу магнію в організмі.

Більш докладно про вплив Бішофіту на суглоби та м'язи читайте тут.

Бішофіт Mg - здорові та міцні суглоби