Полтавський Бішофіт - найглибше родовище бішофіту в світі

Дуже часто мінерал Бішофіт порівнюють з морською чи океанічною сіллю, а також з сіллю Мертвого моря. Але за своїм складом він в рази перевершує ці відомі аналоги, мінерал Бішофіт - це унікальний еко-мінерал!

Мінеральні сполуки, що входять до Бішофіту, природно-стабілізовані, легко засвоюються та відіграють важливу роль для життєдіяльності людини. На відміну від звичної морської солі, він має високий вміст магнію, більш складний мінеральний склад, отже - більш широкі оздоровчі та лікувально-профілактичні властивості.

Відкриття Полтавського родовища бішофіту

Довгий час Бішофіт вважався рідкісним мінералом. І тільки в середині XX століття подібне родовище було виявлено на території колишньої Української РСР, під Волгоградом. А в 1992 році цінний мінерал був відкритий на території України, під Полтавою. Так з'явився Бішофіт Полтавський.

Унікальність Полтавського родовища

На сьогоднішній день відомо кілька родовищ Бішофіту. Добуті породи з різних джерел відрізняються якісним складом, в також глибиною залягання.

 

Полтавське родовище унікальне!

  • Полтавський Бішофіт - це моногенні поклади мінералу. Тут він міститься в чистому вигляді і не має домішок, в той час як в інших родовищах він зустрічається з супутніми мінералами, такими як ангідрит, кам'яна сіль або кізерит.
  • Пласти корисного мінералу розташовані на глибині більше 2,5 км - це найглибше родовище Бішофіту в світі, з екологічно чистими покладами.
  • Отриманий Бішофіт містить в своєму складі не тільки цінний для здоров'я людини магній, а й великий відсоток корисних мікроелементів - бром, йод, калій і кальцій.

 

 

В ході клінічних випробувань, Державний Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України довів високу ефективність Полтавського Бішофіту і рекомендував його для лікування і профілактики широкого спектру захворювань.

Виробництво Бішофіту

 

 

По суті, Бішофіт Полтавський - це природний мінерал колись існуючого і висохшого стародавнього моря. Він видобувається шляхом підземного розчинення сухих покладів мінералу артезіанською водою. Отриманий при цьому насичений розчин (густий, на дотик маслянистий розсіл з вмістом понад 400 г / л хлориду магнію), перекачується на поверхню.

 

Подальша обробка - дуже важливий етап у виробництві кінцевого продукту. Бішофіт дуже чутливий до негативного впливу факторів навколишнього середовища, з плином часу окислюється і втрачає свої корисні властивості. Саме тому компанія Екобіз приділяє особливу увагу процесам очищення, переробки, транспортування та зберігання готової продукції. Виробництво пройшло успішну міжнародну сертифікацію GMP, що гарантує споживачам якість готового продукту.

Полтавський Бішофіт від Екобіз: 

Природний магнієвий мінерал збагачений досвідом професіоналів.

Відгуки клієнтів