Лікування бішофітом: користь та роль в медицині, показання до застосування

Живучи в світі, повному синтетики та хімії, ми все частіше віддаємо перевагу природним лікам. Які лікують без побічних ефектів, дбайливо і - що важливо - доступні за ціною. Один з таких засобів - бішофіт, цілющі властивості якого підтверджуються багаторічним використанням в санаторіях, реабілітаційних центрах та фізіотерапії. Отже, що ж таке бішофіт, які є показання та протипоказання до лікування мінералом та як саме його застосовують?

Що таке бішофіт, для чого він використовується

Бішофіт - це мінерал природного походження, створений мільйони років тому відкладеннями стародавнього моря. Видобувають його в вигляді розсолу і вже на поверхні випарюють до стану солі. Сьогодні відомо кілька великих родовищ мінералу. Найглибше з них знаходиться під Полтавою, де його добувають на глибині 2,5 км, а саме джерело дуже чисте.

 

Чим же корисний бішофіт? Ефективність мінералу пояснюється його складом, в який входить близько 70 мікроелементів, перш за все, магній, йод, бром, натрій, залізо.

Бішофіт: його властивості та застосування в медицині

Склад мінералу відрізняється високою концентрацією хлориду магнію. За цим показником він перевершує всі види морських солей, в тому числі і Мертвого моря. Вчені давно довели особливу важливість магнію для нашого здоров'я. Мікроелемент бере участь в більш ніж 300 реакціях та процесах організму. А особливо важливий він для:

 

опорно-рухового апарату - магній регулює правильне засвоєння кальцію, перешкоджаючи його накопиченню в м'яких тканинах та суглобах. За рахунок цього він підтримує здоров'я хребта і робить кістки міцнішими. Крім того, мікроелемент знімає набряки та запалення суглобів, тому незамінний в лікуванні і профілактиці артритів та артрозу. Препарати бішофіту для суглобів і спини - тут.

 

м'язової системи та позбавлення від судом - мінерал знімає біль і запалення в м'язах, розслаблює їх і допомагає впоратись із фізичними навантаженнями

 

 

нервової системи - мікроелемент ефективно розслаблює нервові клітини, позбавляючи від стресу, дратівливості та безсоння. Препарати бішофіту для нервової системи - тут.

 

 

серця та вен - розслаблює серцевий м'яз і налагоджує ритм, захищає від гіпертонії, атеросклерозу та утворення тромбів. Спеціальний гель від венозної сіточки - Веномаг.

 

 

травної системи - розслабляє мускулатуру кишечника та знімає спазми. А завдяки жовчогінній і послаблюючій дії він ефективно лікує запори та вирішує більшість поширених проблем шлунково-кишкового тракту. Спеціально при проблемах шлунково-кишкового тракту - Детоксмаг.

 

здоров'я ротової порожнини - мінерал знімає запалення, має виражену протимікробну та протинабрякову дію. Тому зараз навіть створюються спеціальні пасти та ополіскувачі на його основі. Препарати бішофіту для порожнини рота.

 

 

Саме цими ефектами магнію пояснюються лікувальні властивості бішофіту і його результативність в лікуванні та реабілітації захворювань опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи.

 

Бішофіт застосовують в медицині у вигляді загальних та місцевих ванн, компресів, розтирань, примочок. І якщо раніше його пропонували в основному пацієнтам санаторіїв, то зараз завдяки зручним препаратам на його основі стало популярним лікування бішофітом в домашніх умовах. Дізнайтеся більше про методики застосування бішофіту вдома.

Бішофіт: показання до застосування

Бішофітотерапія ефективна при великій кількості захворювань, і, перш за все:

 • суглобових захворюваннях: артритах та артрозах
 • патологіях опорно-рухового апарату - ревматизмі, радикуліті, проблеми з хребтом, остеохондрозі
 • захворюваннях серця та судин - аритмії, гіпертонії, атеросклерозі, ішемічній хворобі порушеннях кровообігу, вегето-судинної дистонії
 • хворобах нервової системи - неврозах, стресах, депресії, безсонні
 • запаленнях органів сечостатевої системи
 • стоматологічних захворюваннях - гінгівітах, пародонтитах, стоматитах
 • зниженому імунітеті, втоми, млявості
 • захворюваннях шлунково-кишкового тракту - запори, жовчокам'яна хвороба

 

Мінерал м'яко знімає біль та запалення, розслабляє м'язи та покращує обмін речовин. Доведено користь бішофіту в лікуванні шкірних і косметологічних проблем. І це далеко не всі патології, з якими може впоратися цей мінерал. Показання до його застосування включають в себе більше 50 недуг. Але особливо добре лікує бішофіт захворювання суглобів та спини. Зазвичай його застосовують 2-тижневими курсами, які можна повторювати кожні 2-3 місяці.

Бішофіт: протипоказання до застосування та побічні ефекти

Проте, навіть у такого чарівного засобу, як бішофіт, є протипоказання. Їх не багато:

 • висока температура тіла
 • індивідуальна непереносимість мінералу або його компонентів (наприклад, йоду або брому)
 • виражені шкірні ушкодження
 • хронічні захворювання в стадії загострення
 • загальні протипоказання до бальнео-, тепло- та інших видів фізпроцедур
 • злоякісні новоутворення, в т.ч. стан після операцій з приводу злоякісних новоутворень
 • вагітність - після консультації з лікарем

 

Засіб бішофіт практично не викликає побічних ефектів. Лише в рідкісних випадках на фоні прийому може розвинутися алергічна реакція на окремі компоненти мінералу.

Бішофіт - природна допомога всьому організму

Лікування бішофітом безпечно та допомагає навіть при хронічних захворюваннях, які турбували роками. Він один здатний замінити цілий список дорогих і не завжди ефективних препаратів.

 

Найбезпечніші ліки - ті, які дає нам природа. Спробуйте бішофіт, щоб повернути здоров'я та знову стати бадьорими та активними!

Відгуки клієнтів