Сіль морська для гідромасажної та домашньої ванни «Кристали Антистрес»

 

 
знімає нервову напругу та налагоджує сон
 
насичує корисними мінералами
 
покращує загальний тонус організму
 
підходить як для гідромасажних, так і для звичайних ванн

 

81 грн
113
+

Гідромасажні ванни - відмінний засіб зміцнити здоров'я, підвищити загальний тонус організму та просто розслабитись. А ви знаєте, що їх ефект можна підсилити в багато разів? Для цього просто використовуйте правильну добавку для ванн. Таку, як мінеральні кристали «Антистрес».

 

Основний компонент добавки - морська сіль та мінерали Мертвого моря. В них міститься безліч цінних мікроелементів і особливо магнію. Він ефективно розслаблює нервові клітини та виступає в ролі природного антистресової фактора. Тому гідромасажні ванни з мінералами особливо корисні для серця та нервової системи.

 

Тепла вода та масажний ефект сприяють більш інтенсивному і швидкому проникненню корисних речовин прямо через шкіру. До складу цього засобу входять тільки морські солі, рослинні екстракти та ефірні масла. Тому вона повністю натуральна та безпечна для будь-якого віку.

Як діє релакс сіль «Антистрес»:

  • насичує організм корисними мінералами
  • допомагає розслабитися та зняти нервову напругу
  • налагоджує сон
  • позбавляє від тривожності та дратівливості
  • покращує загальний тонус організму

 

Мінеральні кристали «Антистрес» - зробіть вашу улюблену ванну ще ефективнішою!

 

Залишилися питання?

Метод застосування: Для приготування гідромасажних ванн розчинити 50-100 мл мінеральних кристалів на 100 л води.

Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).

 

Ingredients (INCI): aqua, maris sal, sales (dead sea mineral), glycerin, cocamide dea, laminaria digitata extract, camellia sinensis leaf extract, peg-400, polysorbate 20, cyamopsis tetragonoloba (guar) gum, ci 42090, cananga odorata oil, citrus medica limonum oil, lavandula angustifolia oil, rosmarinus officinalis oil, citrus aurantium dulcis oil, mentha piperita oil, salvia officinalis oil.

В составе Антистреса не нашла magnesium chloride, что и есть бишофит полтавский.
Каким образом в позиционировании этого товара и в т.ч. в описании бишофит заявлен, а в составе его нет? Т.е. реально в составе Антистреса присутствует только магний, что есть в морской соли? Почему не указывается в составе конкретный количественный состав в единицах измерения?

          --------
          Вікторія, дякуємо за звернення.
          "Кристали Мінеральні Антистрес" - це засіб для ванн з морською сіллю та мінералами Мертвого моря. Так ми позиціонуємо цей продукт, описуємо на сайті, етикетці, вказуємо вірний склад.
На етикетці також є напис "Бішофіт Mg++". Це назва нашої торгової марки. Можливо, саме через цей напис у вас виникло очікування побачити в складі мінерал Бішофіт.
          Якщо шукаєте продукт з цим мінералом, рекомендуємо звернути увагу на засіб "Кристалічний концентрат". Це найконцентрованіший продукт для ванн з Бішофітом, бренду "Бішофіт Mg++".
Склад всіх товарів ми вказуємо згідно Міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів.

          /менеджер Яна, Бішофіт Mg++/

Классная соль.
Шикарные кристаллы ! Обалденный цвет, релакс, запах. Убирает на коже дерматиты, раздражения ,покраснения . Очень нравится .

З цією сіллю дуже приємна релакс-ванна. Чудовий колір. Я задоворена придбанням

Классная добавка для гидромассажной ванн.

Хороший засіб для релаксу. Я задоволена ефектом. Це вже 2-га моя банка.

Хорошая добавка для ванн. Но не рекомендую ложить больше чем написано.

Приятная релакс-ванна. Цвет морской волны. Запах еле слышимый, но классный.

Божественно. Красивый морской цвет воды, приятный аромат. Хороший релакс.

Прикупила і я цей засіб. Ще й у великому відерку. Погоджуся що запаху як такого немає, а колір залишається на руках ще дуже довго((( не розумію для чого взагалі додавати туди барвник?? Можливо і корисно по складу, але не те що я очікувала. Чому не можна фото завантажити як доказ?
1 2 3
Залишити відгук