Магнієві пластівці «Mg Норма» для мінеральних та лікувальних ванн

 

 
Для загальних та місцевих ванн
 
При суглобових та м'язових болях
 
При хронічній втомі та нервових навантаженнях

 

Об'єм: 500 мл 

82 грн
162
+

Магнієві пластівці - висококонцентрований натуральний хлорид магнію. Чистий, природний мінерал видобутий із глибини 2,5 км, місця залягання первісних, незайманих цивілізацією морів в яких зародилося життя.


Сфера застосування: магнієві пластівці використовують для приготування ванн та місцевих ванночок з метою трансдермального відновлення рівня магнію при м'язових болях, спазмах і проблемах в суглобах. Для корекції засвоєння кальцію, зміцнення кісткової тканини та нігтів. При хронічній втомі та нервових перевантаженнях. Для профілактики ПМС. При варикозному розширенні вен.


Дія: знімає втому і відчуття тяжкості в кінцівках. Стабілізує нервову систему і покращує настрій. Відновлює енергію кожної клітини організму: покращує мікроциркуляцію крові і підсилює лімфовідтікання, готує м'язово-зв'язковий апарат до фізичних навантажень, полегшує біль при проблемах опорно-рухового апарату. Підвищує пружність і еластичність шкіри.

Розчинити пластівці у воді з розрахунку: на загальну ванну - 2-3 мірні ложки; місцеву ванночку - 1 мірну ложку. Температура води + 37 °С. Приймати ванни 15-20 хвилин. Для посилення ефекту концентрацію в загальній ванні допустимо збільшити в два рази.


Протипоказання: захворювання в гострій стадії, тромбози, емболії, гіпертонічна хвороба 2 і 3 стадії, туберкульозний процес, епілепсія, інфекційні захворювання, індивідуальна непереносимість. Загальні протипоказання до бальнеотерапії.

Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).


Ingredients (INCI): Magnesium Chloride

Хлопья вначале покупала для себя, но постепенно начала добавлять при купании в ванную маленькой дочке. Заметила, что при регулярном использовании кожа стала чистой, пропали высыпания, царапинки быстрее заживают. Дочка активна и полна энергии) Рекомендую для взрослых и детей!
Написати відгук

Покупці, які переглядали цей товар, також купують