Гель для зміцнення нігтів «Nails Mg ++»

71 грн
167
+

 

Сфера застосування: для догляду за нігтями, що втратили здоровий вигляд.

 

Метод застосування: рясно нанесіть на нігті магнієву олію. Не поспішайте втирати, нехай олія затече на кутикулу, насичуючи зону нігтя мінеральним коктейлем Мagnesium Oil. Через 3-5 хв. легко втерти масажними рухами. Вже після цієї короткої приємної процедури кутикула стає м'якою і здоровою, а нігтьова пластина міцною. Максимальний результат відстежується після щоденного використання 1-2 тижні.

 

Ingredients (INCI): Magnesium chloride, D-panthenol, Olivderm, Citrus medica limonum peel oil.

 

аходи застереження: тільки для зовнішнього застосування. Можливе відчуття легкого пощипування, що є ознакою активної дії мінералів та мікроелементів. У разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою та при необхідності звернутися до лікаря.

 
20 ml
 

Чим і як відновити нігті після зняття гелевого манікюру (шелаку).

Три кроки до здоров'я нігтів:

 

1. Перше: експрес - терапія .

Рясно нанесіть на нігті магнієве масло. Не поспішайте його втирати, нехай масло побуде на нігті, затече на кутикулу, насичуючи зону нігтя мінеральним коктейлем Мagnesium Oil. Через хвилин 5, масажуючи нігтик і кутикулу, втерти масло. Вже після цієї короткої приємної процедури ви побачите суттєве поліпшення стану нігтів.

 

2. Друге: експрес - відновлення .

Протягом місяця ( два-три рази на тиждень) робіть ванночки з Магнієвими пластівціями. Налийте в ємність теплої води і розчиніть там половину мірної ложки Magnesium flakes. Занурте ручки в магнієву ванночку на 15-20 хв. Найважливіші макро і мікроелементи стародавнього моря ( магній, калій, кальцій, натрій ) забезпечать швидке відновлення і зміцнення нігтьової пластини; збережуть молодість шкірі рук, а дрібним суглобам руки-здоров'я .

 

3. Третє: експрес-захист .

Не фарбуйте нігті лаком, поки не побачите, що вони відновилися. Ні звичайним лаком,  ні тим більше гелем. Якщо хочете, щоб нігті блищали, використовуйте базові покриття під лак з регенеруючими компонентами.

Цей метод (швидкий і діючий) запозичений у кращих SPA - технологів. А вони знаються на відновленні краси і здоров'я!

 

 

Не знайдено дописів

Написати відгук