ROLL-ON з магнієвою олією

84 грн
159
+

Магнієва олія - висококонцентрований натуральний магнієво-мінеральний комплекс. Видобувається з глибини 2,5 км - місця залягання мінералів первісних, незайманих цивілізацією морів, в яких зародилося життя.

 

Сферазастосування: магнієваоліязнатуральнимиефірнимимасламилаванди, м'ятиіекстрактомромашкивспеціальнійзручнійформідлярозслабленням'язівголовиташиї. Знімаєсвербіж (запалення, почервоніння)шкірирізногопоходження, у тому числівідукусів комах, при опіках, вугревому та герпетичнихвисипах.

 

Дія: маєпотужнуантибактеріальну, антисептичну, знеболюючудії. Незаміннийзасібдомашньої та «кишенькової» аптечки. Нанесення препарату на біологічноактивні точки допомагаєвирішити проблему м'язовихспазмів, судом, суглобових, м'язових і головнихболів.

 

Метод застосування: за допомогою кулькового апліка-тора нанести на шкіру в зоні больових відчуттів, на зону вугревого висипу або на уражену від укусів комах ділянку шкірного покриву. Наносити магнієве масло необхідно на чисту шкіру, бо косметичні засоби можуть заважати проникненню іонів магнію через шкіру.

 

Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).

 

Ingredients (INCI): magnesium chloride, d-panthenol, olivderm, lavandula angustifolia oil, mentha piperita oil
chamomilla recutita extract.

 

Заходи застереження: тільки для зовнішнього застосу-вання. Можливе відчуття легкого пощипування, що є ознакою активної дії мінералів та мікроелементів. У разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою та при необхідності звернутися до лікаря.

 

Виробник: ПП «ЕКОБІЗ», Україна, м. Полтава, вул. Енгельса 19А 
ТУ У 20.4-38115979-001:2012
Термін зберігання: 3 роки.
Умови зберігання: зберігати при t від +5 до +25оС та відносній вологості не більше 70,0 %.

7 мл

 

 

Не знайдено дописів

Написати відгук

Покупці, які переглядали цей товар, також купують