-23%

Ролл он «Mg Норма» з магнієвим маслом

 

 
знімає запалення від укусів комах та вугрового сипу
 
розслаблює м'язи голови та шиї
 
знеболює та загоює при опіках

 

Об'єм: 7 мл 

65 грн
Стара ціна: 84 грн
159
+

Магнієва олія - висококонцентрований натуральний магнієво-мінеральний комплекс. Видобувається з глибини 2,5 км - місця залягання мінералів первісних, незайманих цивілізацією морів, в яких зародилося життя.

 

Сфера застосування: магнієва олія з натуральними ефірними маслами лаванди, м'яти і екстрактом ромашки в спеціальній зручній формі для розслаблення м'язів голови та шиї.

 

Знімає свербіж (запалення, почервоніння) шкіри різного походження, у тому числі від укусів комах, при опіках, вугревому та герпетичних висипах.

 

Дія: має потужну антибактеріальну, антисептичну, знеболюючу дії. Незамінний засіб домашньої та «кишенькової» аптечки. Нанесення препарату на біологічно активні точки допомагає вирішити проблему м'язових спазмів, судом, суглобових, м'язових та головних болів.

За допомогою кулькового аплікатора нанести на шкіру в зоні больових відчуттів, на зону вугревого висипу або на уражену від укусів комах ділянку шкірного покриву. Наносити магнієве масло необхідно на чисту шкіру, бо косметичні засоби можуть заважати проникненню іонів магнію через шкіру.

 

Заходи застереження: тільки для зовнішнього застосу-вання. Можливе відчуття легкого пощипування, що є ознакою активної дії мінералів та мікроелементів. У разі випадкового потрапляння препарату в очі потрібно промити їх проточною водою та при необхідності звернутися до лікаря.

Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).

 

Ingredients (INCI): Magnesium Chloride, D-Panthenol, Olivderm, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Oil Chamomilla Recutita Extract.

Не знайдено дописів

Написати відгук

Покупці, які переглядали цей товар, також купують