Питний бішофіт Полтавський - перевірений засіб при проблемах шлунково-кишкового тракту

Давно відомий Полтавський бішофіт зарекомендував себе ефективним природним засобом санаторно-курортної та амбулаторної реабілітації проблем опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної системи.

 

І цим не обмежується цілюща сила Полтавського бішофіту! Проведені клінічні випробування НДІ курортології та медичної реабілітації внутрішнього застосування цілющого мінералу довели високу ефективність питного Полтавського бішофіту при захворюваннях шлунка, гепатобіліарної системи, кишечника, нирок та сечовивідних шляхів (гастрити, біс некалькульозні холецистити, коліти, запори, пієлонефрити, сечокам'яна хвороба). Бішофіт питний ефективно справляється з такими поширеними проблемами кишечника, як запори.

 

Магнієва мінеральна вода на основі бішофіту (бішофіт для внутрішнього застосування виробляється під фірмовою назвою «Detoxmag») має жовчогінні властивості, стимулює роботу травних залоз, має послаблюючу дію, знімає запальний процес слизової шлунка та кишечника. Бішофіт, основа якого магній, дозволяє успішно використовувати його і при порушеннях мінерального обміну, в т.ч. остеопорозі, ендокринних захворюваннях.

 

Мінеральна вода на основі природного мінералу Полтавський бішофіт єдина в своєму роді за змістом магнію - до 2500 мг / л. Загальна мінералізація досягає 10 г / л. Такий корисний магній, як і весь комплекс мінералів, знаходяться в іонному стані, що істотно прискорює дію та підвищує ефективність.

 

Унікальність питного розчину бішофіту - мінерали та мікроелементи (в першу чергу, магній) всмоктуються в тій кількості, в якій необхідні нашому організму. Надлишок же виводиться, не накопичуючись та благотворно впливаючи на кишечник.

 

Водолікування бішофітом Полтавського родовища застосовують на курортах, де немає своїх магнієвих вод. Можна проводити водолікування і вдома. Всього 2-3 мл спеціального Бішофіту Полтавського для внутрішнього застосування (Дектоксмаг) розвести в 150-200 мл звичайної питної води. Приймати 2-3 рази на день за 15-20 хвилин до їжі для поліпшення травлення та відтоку жовчі, для лікування закрепів.

 

Пройшовши курс водолікування з питним бішофітом «Детоксмаг» 2-3 тижні в санаторії або вдома, поступово зменшуйте концентрацію бішофіту, і ваш кишечник продовжить працювати самостійно. Такі курси можна робити 3-4 рази в рік.

 

І не забудьте, що магній в Бішофіті Полтавському необхідний не тільки шлунково-кишковому тракту, а й серцю та нервовій системі.

 

Більш докладно про Detoxmag читайте тут.

 

Схожі статті:

Відгуки клієнтів