Сироватка під очі «Ultralift» Spani Home

 

 
тонізує, зволожує та розгладжує зморшки
 
спеціально для ніжної шкіри навколо очей
 
в зручному ролі - завжди з собою

 

Обем: 10 мл

195 грн
0031
+
Ніжна шкіра навколо очей потребує особливо дбайливого та м’якого догляду. З цим прекрасно впорається нова сиворотка від Spani Home - Ultralift, розроблена спеціально для шкіри повік та навколо очей.

В основі сироватки - природні інгредієнти - активний магній та витяжка з морських водоростей. У комплексі вони ефективно:

  • тонізують та освіжають шкіру
  • зволожують
  • знімають запалення та набряклість
  • розслабляють шкіру та сприяють розгладженню зморшок


Активні природні компоненти сироватки під очі приносять не тільки відмінний візуальний ефект, а й позитивно впливають на структуру міжклітинного матриксу дерми. За рахунок цього сироватка розслаблює та пом'якшує шкіру, розгладжує невеликі мімічні та вікові зморшки.


Зручна форма роллера зробить догляд за шкірою комфортним та простим.
До того ж сиворотка для шкіри навколо очей така компактна,
що поміститься в будь-який косметичці!

Сфера застосування: комплекс активного морського магнію, екстракту водоростей гарантує оптимальний захист шкіри навколо очей та забезпечує комплексний догляд, підвищуючи її тонус та пружність. Покращуючи пружність матриксу дерми, діє як коректор зморшок навколо очей, розгладжує шкіру. Надає помітну зволожуючу та протинабрякову дію.

Метод застосування: Нанести на шкіру навколо очей, включаючи повіки, до повного вбирання.

Склад кожного препарату прописаний згідно INCI - міжнародної номенклатури косметичних інгредієнтів (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients).

Ingredients (INCI): Aqua, Olivderm, Hydrogenated Soybean Oil, Magnesium Gluconate (&) Algae (&) Cichirium Intybus (&) Maltose, Agar-Agar, Xanthan Gum, Peach Extract.

Благодарна вам за эту маленькую помощницу! Наношу сыворотку вокруг глаз и на зоны с морщинками. Храню ее в холодильнике, сейчас лето, так приятнее наносить. Однозначно мои наилучшие рекомендации!
Написати відгук