Всі хвороби переможете з магнієм, що в бішофіті!

У сучасному світі існує безліч спокус та розваг, але часом це все стає неважливим для людини, яка долає хворобу. Причини виникнення багатьох людських недуг, по суті, однакові: погана екологія, неправильне харчування, часті стреси, непомірні фізичні або розумові навантаження, хронічне недосипання, шкідливі звички. Не виключено, що у виникненні деяких хвороб ми винні самі, адже народна мудрість говорить: «Кожен з нас вибирає, ким йому бути».

 

Вченими доведено, що найкращими ліками від багатьох захворювань та запорукою успіху є відмінне емоційне самопочуття. Але навіть люди, які звикли радіти кожному прожитому дню, на жаль, хворіють. Що ж, на думку медиків, є головною причиною практично всіх існуючих в людському організмі хвороб? 

Сто бід - одна відповідь 

Вчені в своїй більшості схиляються до однієї відповіді – дефіцит магнію. Виявляється, що всі біди, пов'язані з поганим настроєм, судомами, «мурашками» по всьому тілу, піском в жовчному міхурі та нирках, хрускотом в суглобах, хронічною втомою, підвищеним тиском та затяжною депресією, можна вилікувати дуже просто: потрібно насичувати організм цими «чудодійним ліками».

Мільйони років тому на нашій планеті зародилося життя. Джерелом всього живого вважався океан, який був насичений магнієм. Цей елемент брав безпосередню участь в життєдіяльності перших простих організмів. На сьогоднішній день середовище сучасних морів стало хлоридно-натрієве, але це не применшує важливості раніше згаданого нами рятувальника від багатьох, навіть найважчих хвороб.

 

Європейські дослідження в галузі медицини довели, що 50% людей страждають від нестачі «мінералу життя» в організмі, і перша тому ознака - запалення суглобів, кісток та зв'язок.

 

Звичайно ж, наука не стоїть на місці, кожен день з'являються нові препарати, які лікарі виписують своїм пацієнтам. Часто ліки, що можуть повернути до життя, дуже дорогі, і далеко не кожна людина може дозволити собі таку розкіш. Саме в такий переломний момент люди обирають свій шлях: опустити руки та здатися хворобі, або все ж почати лікування за допомогою найпростішого засобу, що є базовим елементом на шляху до здоров'я. 

Магній всьому голова 

Ще з дитинства батьки намагаються насичувати організм дитини кальцієм, так як цей елемент зміцнює кістки. Європейськими вченими було проведено дослідження, яке довело протилежне: головну роль в процесі засвоєння кальцію грають іони магнію. Ймовірно, це так, адже якщо поглянути на таблицю хімічних елементів Д.І. Менделєєва, то Магній передує Кальцію, а це значить, що він активніший. Виходить, що цей факт потрібно прийняти, як належне, і тоді немає сенсу насичувати організм кальцієм, сподіваючись на зміцнення кісток безпосередньо з його допомогою.

 

Магній також усуває м'язові болі, мігрень, біль при менструації. Все частіше він стає незамінним при хірургічному втручанні в людський організм. Більшість людей ставиться до магнію, як до чогось не настільки важливого та навіть не підозрюють, що цей ось «простак» може вилікувати від таких тяжких недуг як рак, цукровий діабет, серцеві захворювання.


Ракові клітини починають розвиватися саме в момент дефіциту даного мінералу. Якщо ж пройти курс лікування, спрямований на насичення організму відсутнім елементом, можна перемогти хворобу.

 

Також він здатний запобігти та вилікувати цукровий діабет, вберегти людину від ускладнень у вигляді хвороб нервової системи та деформації сітківки.

 

Чудо-елемент може стати відмінним помічником при лікуванні серцево-судинних захворювань, так як він сприяє розширенню судин, стабілізує тиск, а головне - запобігає розвитку кальцинозу тканин серцевого м'яза. 

Магній - це життя 

Багатьох людей цікавить питання, як же збагатити ним свій організм, щоб уникнути ряду хвороб?! Кращий засіб оздоровлення організму - відвідування курорту. Грязьові ванни, процедури, лікувальна мінеральна вода - і «Хай живе здоров'я!»

 

Але лікування та підтримка організму після відвідин санаторію можна продовжувати і в домашніх умовах. Тут на допомогу приходить Полтавський бішофіт (названий на честь німецького вченого, який відкрив його властивості, Густава Бішофа). У бішофіті міститься 10% іонів магнію, що робить його незамінним як під час самого лікування, так і з точки зору профілактики безлічі захворювань.

 

Полтавський бішофіт вважається одним з кращих. Це пов'язано з глибиною, на якій він знаходиться (близько 2,5 км), а також з його геологічним віком. На основі бішофіту створено безліч лікувальних та косметичних препаратів, здатних за короткий проміжок часу усунути хворобу.

 

Для профілактики та лікування суглобів використовуютья гелі та розчини бішофіту. Їх використання більш ефективне, ніж вживання таблеток. Запалені суглоби просто розтирають бішофітом, потім тепло укутують та залишають так до ранку. Результат, як говориться, на обличчя. Вже прокинувшись уранці, ви відчуєте прилив сил, енергії, готовність працювати довго та плідно.

 

Бішофіт - незамінний засіб і під час лікування захворювань кишківник та жовчного, а також відмінний помічник в поліпшенні процесів травлення. Фахівці рекомендують приймати його орально протягом 2-3 тижнів. Курс слід повторювати 3-4 рази на рік. Дуже ефективний засіб і при запорах, яким страждають люди будь-якого віку. Досить розвести 2-5 мл (для кожного індивідуально) спеціального засобу на основі бішофіту в 100 мл води - і проблеми як не бувало!

 

Про чудотворний вплив бішофіту (а саме його основного компонента) на організм можна говорити нескінченно довго. Але головне для кожного з нас - вірити в себе, стежити за своїм самопочуттям та вчасно кидати виклик хворобі! Будьте завжди здорові!

Відгуки клієнтів