Усі товари

1 2 3 4

 

Захворювання опорно-рухової системи - одна з найпоширеніших проблем людства. Періодично з високих медичних трибун можна почути думку, що її неможливо вирішити, тому що болі в спині і суглобах - не патологія, а розплата Homo sapiens за пересування на двох ногах. Нам кажуть, що скелет людини з самого початку не був пристосований до такого перерозподілу навантаження - ось і деформується в процесі «експлуатації».

 

Переконливо. Однак практика часто суперечить теорії.

 • По-перше, люди, які ведуть рухливий спосіб життя, від радикулітів і артрозу страждають менше, ніж їх пасивні ровесники.
 • По-друге, в багатьох розвинених країнах пенсіонери не поступаються в активності молоді - вони беруть участь в танцювальних конкурсах, подорожують, займаються спортом.

 

Невже десь в Європі чи Америці винайшли ту саму чарівну паличку, яка дозволяє «стирати» наслідки вікових змін?

Природна магія - в допомогу людству

На світових курортах, де займаються лікуванням захворювань опорно-рухового апарату, роблять ставку на природні засоби, що відновлюють природний мінеральний баланс в організмі. Їх ефективність готові підтвердити вдячні пацієнти - тисячі людей, які змогли знову відчути радість руху і відмовитися від регулярного прийому знеболюючих препаратів.

 

Це не містика, а результат насичення організму мінералами, яких йому банально не вистачало для нормального функціонування. Сучасні дослідження довели, що в основі багатьох проблем із здоров'ям (включаючи захворювання ОДА, серця, судин, нервової системи) лежить дефіцит магнію. Цей стан прогресує з віком, при стресах, емоційному перенапруженні, фізичних навантаженнях - і хвороби негайно атакують людину.

 

Не потрібно бути великим фахівцем від медицини, щоб зробити висновок: якщо ми відновлюємо нормальний рівень магнію в організмі - система його природного захисту знову включається. Хребет, суглоби, серце і всі інші органи починають працювати «правильно» і не доставляють людині колишніх проблем. Залишилося вирішити, як саме ліквідувати мінеральний дефіцит - швидко, просто, максимально ефективно.

Добре забуте старе?

В кінці XX століття багато вітчизняних санаторіїв пропонували своїм пацієнтам лікування за допомогою бішофіту (магнієвої солі) - стовідсотково натурального препарату для зовнішнього застосування. Процедури приносили помітне полегшення навіть при важких станах, пов'язаних з патологіями суглобів і хребта. Ці технології сьогодні дуже користуються попитом на Заході - вони використовуються в найдорожчих клініках, на елітних курортах.

 

Високий попит легко пояснити: більшість людей протягом свого життя стикаються із захворюваннями опорно-рухового апарату. Після 40 років від радикуліту, остеохондрозу, подагри або артрозу страждає кожна друга людина. До 50 років ці хвороби стають постійними супутниками 75% населення планети, часто закінчуючись інвалідністю.

 

Використання бішофіту дозволяє не тільки відстрочити появу серйозних проблем, але і допомогти в лікуванні вже діагностованих захворювань. На це неодноразово вказували фахівці-практики, котрі призначали магнієву сіль своїм пацієнтам.

 

Доведено: іони магнію, проникаючи в організм людини, надають протизапальний і аналгетичний ефект. Їх дія принципово відрізняється від результатів звичайної медикаментозної терапії - результат виходить дуже стійким, він дозволяє не тільки допомогти в гострій стадії, але і поліпшити якість життя в цілому. Важливо, що при цьому вирішується цілий комплекс супутніх проблем:

 • приходить в норму кров'яний тиск, серцевий ритм і робота шлунково-кишкового тракту;
 • поліпшується якість сну;
 • легше піддаються лікуванню дерматологічні і ендокринні захворювання;
 • організм успішніше протистоїть стресам і підвищеним психофізичним навантаженням.

Історія «відкриття» бішофіту

Про існування бішофіту вчені дізналися півтора століття тому, коли в Німеччині було виявлено перше родовище. Мінерал дивно легко розчинявся у воді, яку закачували в шахти в процесі видобутку магнієвої солі. Надалі залишки рідини співробітники використовували в технічних цілях, в тому числі для миття рук. Дивовижний факт: поступово місцеві робітники перестали скаржитися на захворювання суглобів - хронічну проблему буровиків.

 

Спостереження вчених підтвердили революційну гіпотезу про те, що бішофіт зупиняє запальні процеси і надає болезаспокійливу дію. Такі незвичайні властивості відразу ж привернули увагу лікарів. На жаль, мінерал вважався рідкісним, тому спочатку широкого застосування в медицині не отримав. Однак в минулому столітті поклади магнієвої солі були виявлені ще в декількох місцях, в тому числі - в Полтавській області, на території України.

 

До середини 80-х років XX століття полтавський бішофіт пройшов всі необхідні клінічні випробування і став активно використовуватися в рамках санаторно-курортних оздоровчих програм. Дуже помітний терапевтичний ефект від застосування магнієвої солі був відзначений при лікуванні остеохондрозу, люмбаго, виразкової хвороби шлунку, деформуючого остеоартрозу та інших серйозних захворювань суглобів.
Більше детально про родовище бішофіту читайте тут.

Як «працює» бішофіт?

Головна перевага бішофіту - високий вміст активного магнію, який здатний легко засвоюватися організмом. Всмоктування відбувається через слизові оболонки ротової порожнини, шлунково-кишковий тракт, шкіру. Останній спосіб обіцяє найбільші перспективи, якщо необхідно швидко доставити іони магнію безпосередньо до потерпілого органу. Лікувальні аплікації на проблемні зони, компреси, бішофітні ванни виявляються дуже ефективними засобами в боротьбі із захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

Стандартні фізіотерапевтичні процедури додатково прискорюють процес. Використання струмів, електромагнітних імпульсів і ультразвуку, масаж і прогрівання стимулюють роботу лімфатичної системи і кровообігу. Відповідно терапевтичний ефект від використання бішофіту настає швидше і зберігається довше, істотно полегшуючи стан пацієнта при наявності найрізноманітніших проблем зі здоров'ям.
Більше детально про методики застосування бішофіту читайте тут.

У яких бідах винна нестача магнію?

Багато серйозних вчених, оцінюючи значимість магнію для існування людини, ставлять цей мінерал в один ряд з киснем. Вдумайтеся: кілька сотень хімічних реакцій, від яких залежать здоров'я і саме життя, без нього неможливі! Не засвоюється кальцій, який є головним будівельним матеріалом для наших кісток. Чи не виробляються ферменти, завдяки яким перетравлюється їжа. Дає збій імунна, нервова, ендокринна і серцево-судинна системи.

 

Здоров'я безцінне! На жаль, цю аксіому ми готові прийняти, лише опинившись у владі хвороб, коли однією профілактикою не обійдешся - необхідно братися за лікування. Про нестачу магнію (крім проблем з опорно-руховим апаратом) голосно заявляють такі стани:

 • аритмія, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемія, варикоз;
 • невротичні розлади, безсоння, втрата життєвого тонусу, депресії, хронічна втома;
 • постійні болі - головні, м'язові, суглобові, перед менструальні;
 • розлад травлення, порушення апетиту, здатні привести як до ожиріння, так і до виснаження;
 • судоми, запаморочення, проблеми з пам'яттю і зором;
 • витончення зубної емалі, випадання волосся, ламкість нігтів;
 • розлад репродуктивної сфери, важко протікає клімакс.

 

Список можна продовжувати: брак магнію - дуже поширена проблема, яка посилюється з роками, виступаючи в ролі головного провокуючого фактора для виникнення і розвитку більшості хронічних захворювань.

Хтось може заперечити, зауваживши, що вікові зміни неминучі. Дійсно, вічних конструкцій і вічних двигунів не існує, межа втоми має навіть метал - що вже казати про людину. Але будь-який механізм буде служити довше, якщо за ним уміло доглядати. Бішофіт Mg - це універсальний помічник для всіх систем нашого організму. Він не подарує вічне життя, але дозволить на багато років відстрочити настання біологічної старості.

 

Запитання: «Навіщо потрібні процедури з бішофітом, якщо я отримую збалансоване, повноцінне харчування і регулярно вживаю продукти, багаті магнієм?»

 

Мінімальна доза магнію, яка потрібна щодня для правильної роботи людського організму - 400-500 мг. Це - норма для людей, що існують в гіпотетичних «тепличних» умовах, без стресів і фізичних навантажень. При вагітності, заняттях спортом, напруженій роботі чи навчанні, після строгих дієт і перенесених хвороб добова потреба в магнії зростає вдвічі, а то і втричі.
Припустимо, що ви спробуєте заповнити дефіцит магнію за допомогою корисних продуктів (наприклад, молочних). Беремо калькулятор, починаємо рахувати. В повній склянці молока міститься всього 24 мг магнію. При цьому продукт не повинен піддаватися будь-якій обробці - пастеризації, стерилізації, кип'ятіння (при зазначених процесах зміст важливих мінералів різко скорочується, прагнучи до нуля).
Тримаємо в думці, що половина корисних речовин, що надходять з їжею, просто не встигає засвоїтися - це науково доведений факт. У підсумку виходить, що для заповнення магнієвого дефіциту людина повинна щодня випивати мінімум 10 літрів парного молока. Як варіант - з'їдати 3 кілограми зелені кропу або 4 кілограми свіжого часнику. Ви всерйоз вважаєте, що це можливо?

Коли і «один в полі воїн»

Якщо ви раніше не мали можливості особисто оцінити ефективність бішофіту, саме час познайомитися з цим унікальним мінеральним препаратом - наприклад, в рамках призначеного санаторно-курортного лікування. Результати по-справжньому вражають. Також дуже важливо, що в подальшому можна буде розвинути і закріпити успіх, використовуючи природний бішофіт в домашніх умовах.

 

Статистичні дані
У 2016 році в ході опитування пацієнтів, що проходили санаторно-курортне лікування в зв'язку з діагнозом «остеохондроз хребта», були отримані наступні оцінки ефективності засобів Бішофіт Mg:

 • повне зникнення або значне зменшення больового синдрому в результаті лікування магнієвою сіллю констатували 93% респондентів;
 • відновлення рухливості і відсутність колишньої ранкової скутості помітили 87% учасників опитування;
 • близько 40% пацієнтів заявили про зникнення супутніх симптомів і захворювань (гіпертонії, хронічної втоми, безсоння, головних болів), ще 49% відзначили значний прогрес  у боротьбі з цими проблемами.

 

Найбільша популярність в санаторно-курортному лікуванні належить "Кристалічному концентрату" для ванн.

 

Сучасні засоби лінійки «Бішофіт Mg ++» представлені в різних варіантах: препарати для фізіопроцедур, масажу, розтирання і лікувальних ванн, а також для внутрішнього вживання (в якості біологічно активної мінеральної води). Подібне різноманіття дозволяє людям самостійно вибирати найбільш зручний спосіб бішофітотерапії, який забезпечить максимальну ефективність при конкретних проблемах.

 

Болі в спині і суглобах
У цих випадках чудово зарекомендували себе процедури озокериту і магнітофореза з препаратами Бішофіт Mg (наприклад, «Бішофіт гель», «Форез гель»), а також масаж із спеціальними засобами («Крем масажний», «Бішофіт Форте гарчий»). Загальне розслаблення м'язів, позбавлення від судом і парестезії забезпечують лікувальні бішофітні ванни, а при локальних проблемах швидке полегшення приносять компреси та розтирання.

 

Захворювання нервової системи, наслідки стресів, хронічна втома
Заспокоїти нерви, позбутися синдрому «втомлених ніг», повернути здоровий сон прекрасно допомагають ванни з Бішофітом Mg «Кристалічний концентрат». Тепла вода розслабляє напружені м'язи і сприяє активному насиченню організму іонами магнію. Найчастіше подібні процедури виробляють потужний комплексний ефект, попутно позбавляючи від болю різної етіології. Лікувальні ванни надають загальнозміцнюючу, імуномодулюючу та омолоджуючу дію. Вони грають роль антисептика і засобу що загоює рани при дерматологічних проблемах, допомагають виводити токсини і шлаки. Відчутний результат дає прийом спеціальної седативної добавки Sedamag.
Детальніше про вплив бішофіту на нервову систему читайте тут.

 

Захворювання стоп, тромбофлебіт, венозна недостатність
Проблеми з судинами нижніх кінцівок, варикоз, подагра - ці причини значно знижують якість життя. Винні в цьому регулярні, досить інтенсивні болі і виражені набряки, які супроводжують перебіг захворювань. Слід враховувати і психологічний дискомфорт, що виникає через деформацію стоп, подальше порушення постави, синіх вен. У подібних випадках свою ефективність довели ванночки з бішофітом та спеціалізовані гелі для судин та ніг.

 

Зверніть увагу, що препарати лінійки Бішофіт Mg ++ можуть використовуватися не тільки в санаторії. Вони прекрасно підходять для домашнього вжитку, дозволяючи досягати помітного поліпшення якості життя і стійкої ремісії при лікуванні найсерйозніших захворювань.

 

Бішофіт - універсальні ліки матінки-природи!