Youtube

Лікувально-профілактична зубна паста з бішофітом «Denticmag»

 

 

 
без фтору, SLES, ароматизаторів та спирту
 
сприяє засвоєнню кальцію в зубах
 
знімає запалення ясен
 
захищає від карієсу та пригнічує карієс-генні бактерії

 

Об'єм: 75 мл

60 грн
0036
+

Denticmag - зубна паста для щоденного догляду за чутливими зубами

 

Дійсно міцна зубна емаль, здорові ясна та зуби - результати застосування зубної пасти з бішофітом Denticmag. Розробка формули нової зубної пасти Denticmag - це результат багаторічних досліджень корисних властивостей бішофіту та його впливу на організм людини.

 

 

 • По-перше, мінерал бішофіт має потужну протизапальну та протинабрякову дію. Завдяки чому зубна паста надає відчутний лікувальний ефект та перешкоджає розвитку захворювань ясен - гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу. Більше того, Dentikmag прекрасно підходить для чутливих та схильних до кровоточивості ясен.
 • По-друге, цей мінерал є природним джерелом магнію. Саме магній сприяє правильному засвоєнню кальцію та перешкоджає його вимиванню з зубів та кісток людини. Тому зубна паста з бішофітом допомагає утримувати кальцій в зубній емалі та сприяє її зміцненню.
 • По-третє, бішофіт - біологічно активна речовина, що має імуностимулюючі та антибактеріальні властивості. Його застосування допомагає пригнічувати життєдіяльність хвороботворних бактерій та карієсо-генної мікрофлори. Регулярне використання Дентікмаг запобігає розвитку карієсу та стоматологічних захворювань.

 

 


Також до складу нової зубної пасти входить екстракт кори дуба - потужний протизапальний, протимікробний та дезодоруючий засіб. У поєднанні з бішофітом, він позитивно впливає на загальний стан ясен та слизову порожнини рота. Його застосування допомагає освіжити дихання та запобігти появі неприємного запаху.

 

Ефекти лікувально-профілактичної зубної пасти Дентікмаг:

 

 • Зміцнює емаль зубів.
 • Знімає запалення та зменшує кровоточивість ясен.
 • Запобігає розвитку карієсу.
 • Ретельно видаляє зубний наліт.
 • Запобігає появі неприємного запаху з роту та освіжає подих.


Бішофіт з підвищеним вмістом магнію та екстрактом кори дуба характеризується потужним протимікробним, протизапальним ефектами. Завдяки цьому, лікувально-профілактична зубна паста Denticmag благотворно впливає на стан ясен та слизову порожнини рота.

Важливо!

Зубна паста Дентікмаг з бішофітом має повністю органічний склад, не містить фтору та шкідливих для організму людини компонентів. Особливо застосування пасти рекомендується в наступних випадках.

Показання до застосування:
 

 • Ослаблена або пошкоджена зубна емаль.
 • Підвищена чутливість зубів.
 • Кровоточивість, запалення та захворювання ясен.
 • Наявність м'якого нальоту та твердих відкладень на поверхні зубів.
 • Наявність стоматологічних захворювань - карієс, пародонтит, гінгівіт та ін.
 • Неприємний запах з роту.


Пролонгована дія пасти допомагає захистити зуби та порожнину роту в перервах між чистками. Результати застосування довели - засіб стримує зростання хвороботворної мікрофлори після прийому їжі та сну. Його протизапальний та яскраво виражений оздоровлюючий ефект зберігається протягом усього дня.
 

Щоб уникнути придбання фальсифікованого засобу, купуйте зубну пасту у нас - на офіційному сайті виробника - «Екобіз».

 

Залишилися питання?

 

Використовується для щоденної гігієни порожнини рота не рідше 2 разів на день - вранці та ввечері. Для цього невелику кількість пасти видавлюють на вологу зубну щітку, та очищають нею порожнину рота протягом 3-5 хвилин. Після очищення ротову порожнину споліскують.
Щоденне застосування пасти з бішофітом Denticmag гарантує здоров'я зубів, ясен та слизової рота. Це ефективна профілактика стоматологічних захворювань, природна краса посмішки та свіжий подих. Обирайте найкраще!

Важливо!

Результат застосування настане швидше та буде ефективнішим - при застосуванні в комплексі із спеціальним ополіскувачем для роту Oralmag.

Ingredients (INCI): Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Magnesium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Quercus Robur Extract, Limonene, Potassium Sorbate, Ci77891.

Склад: вода підготовлена, сорбіт, кремнію діоксид, бішофіт, кокамідпропілбетаін, камедь ксанатана органічна, екстракт кори дуба, лімонен, сорбат калію.

Виробник: компанія «Екобіз», Полтава, вул. О.Гончара, 19А, Україна

Хорошая

Паста понравилась, пенится не сильно, а очищает хорошо. По вкусу нейтральная. Проблему с деснами мне решила.

Хорошая

*****
Придбала пасту. Мені подобається! Добре очищує. Не містить фтору, що для мого регіону - ідеально!

***** П'ять зірок

Паста хорошо очищает зубки. Ушла кровоточивость. Пенится не сильно.

Очень хорошая. Почему-то сейчас нет. Сказали через несколько дней будет.

Хорошо очищает. Свежесть держится не долго.

Хорошая, натуральная.
1 2 3 4
Залишити відгук